Nisanur; heyecanımız sönmesin!

Kültür, yaşam ve aile dergisi Nisanur’un Mart 2019 sayısı çıktı. Nisanur 88. sayısında “heyecan” konusunu dosya olarak işliyor.

İSTANBUL- Aylık kültür, yaşam ve aile dergisi Nisanur’un Mart 2019 sayısı çıktı. Nisanur Dergisi 88. sayısında “heyecan” konusunu dosya olarak işliyor. Birbirinden farklı beş yazı başlığının kapağa taşındığı dergide durağanlıktan harekete geçen ve ‘heyecan’ı yansıtan bir görsel kapağa taşınmış.

DOSYA KONUSUNDA NELER VAR?

Aile ilişkilerinde heyecanı arttıran etkenler/sebepler nelerdir? Heyecan nasıl muhafaza edilir? Aile ilişkilerinde heyecanı azaltan/söndüren etkenler/sebepler nelerdir? İbadet heyecanı nasıl kuşanılır? Her dem diri ve taze olması için neler yapılmalıdır? Okuma heyecanı, yaşama neler katar ve hangi durumlarda artıya dönüşür? Muhabbette heyecan ne ifade eder? Muhabbetsiz heyecanın ve heyecansız muhabbetin izdüşümleri nelerdir? Dava heyecanını neler körükler? Neler söndürüp bastırır? Gençlik ruhunu iyi kullanma ve ileriye taşıma, neyle nasıl mümkün olur? Sorularına titizlikle cevap arandığı dergide yazarlar özveri ve gayretleriyle, oldukça güzel/doyurucu bilgiler sunuyor…